Etnické zboží, umělecké předměty, suvenýry

Křišťálové mísy

Tyto bílé poloprůhledné mísy, zhotovené z 99,9% čistého křišťálu mají velmi zvláštní zvukovou vibraci. Kdo je uslyší, je okamžitě fascinován dlouhým dozvukem, a silným, prostor vyplňujícím tónem. Zdá se, jakoby se zvuk volně vznášel v prostoru a nevycházel přímo z mísy. Větší mísy mohou doznívat až 5 minut.
Kromě hudebního a koncertního využití jsou křišťálové mísy často součástí vybavení prostorů určených k meditaci, relaxaci a cvičení. Na dno mísy je možné vložit i barevnou svíčku, která vytvoří velmi působivou atmosféru v zatemněném prostoru. Mnoho odborníků zabývajících se geomantií a feng shui používá mísy k očistě prostoru, nebo léčení Země. Intenzivní zvuk mis může přitom být na volném prostranství slyšet i na několik set metrů. Křišťálové mísy se používají i pro terapii a očistu čaker. Umisťují se v bezprostřední blízkosti osoby, ležící v relaxační poloze. Čisté tóny mis vytvářejí zvukové vibrace, které rezonují s jednotlivými čakrami. Jejich zvuk může pomoci při léčbě a uvedení těchto center do harmonie.

Čakra Barva Tón Význam
1. Kořenová červená C základní životní potřeby
2. Sakrální oranžová D sexualita, emoce
3. Solar plexus žlutá E energie, vitalita, vůle
4. Srdeční zelená F láska, vztahy
5. Krční modrá G komunikace
6. Třetí oko indigová A intuice, vhled
7. Korunní fialová H vesmírná moudrost, božství

Ladění mísy – do jisté míry lze ovlivnit výšku tónu mísy naplněním vodou. Vodu je vhodné napustit maximálně do poloviny výšky mísy, při větším objemu by byl již tón mísy příliš oslabený.
Materiál a zpracování
Křišťál je ceněný odpradávna pro svůj čistící a harmonizaci účinek, vždy byl s oblibou používán pro léčebné účely. Na celém světě existuje jen málo dolů, kde se vyskytují krystaly v nejvyšší čistotě. Mísy jsou vyrobené z 99,9% čistého drceného křišťálu, který je po zahřátí na teplotu asi 2200 stupňů nalit do odstředivé formy. Vnitřek mísy je hladký a lesklý, vnější povrch je matně bílý.Křišťálová mísa - tón C, průměr 30cm
Cena: 7 500 Kč
Křišťálová mísa - tón C, průměr 30cm. Vnější povrch matový bílý, vnitřek lesklý. V ceně je rovněž palička se semišovým potahem a gumový O-kroužek na podložení. Video ukázku této mísy můžete vidět zde: http://www.youtube.com/watch?v=7R9oB4IJfDc
   
Košík je prázdný.
Jméno
Heslo
Bavlněná bunda patchwork podšitá fleecem
Cena: 890 Kč
Bavlněná bunda patchwork podšitá fleecem
Cena: 890 Kč
Bavlněná bunda patchwork podšitá fleecem
Cena: 890 Kč
Bavlněná bunda s kapucí
Cena: 890 Kč
Bavlněný kabátek
Cena: 998 Kč
Bavlněný kabátek
Cena: 998 Kč
Bavlněný kabátek
Cena: 998 Kč
Bavlněný kabátek
Cena: 998 Kč
Copyright © 2018 Tibet v Brně, www.tibetvbrne.cz - Obchod s etnickým zbožím, uměleckými předměty, suvenýry, orientální zboží z Asie.
Technické řešení a webdesign EDATA.