Etnické zboží, umělecké předměty, suvenýry

Kožené sandály

FARAON SANDALS jsou ručně šité egyptské sandály z velbloudí kůže. Nevycházejí z výrobních linek, ale zpod jehly, vedené lidskou rukou. Každý model je svým způsobem originál. Používáním se postupně přizpůsobují vaší noze, takže čím déle je budete nosit, tím budou přitažlivější a pohodlnější. Kůže používáním tmavne, měkne a stává se poddajnější.

FARAON SANDALS mají nízký podpatek, díky němuž vás ani po dlouhém nošení nebudou bolet nohy. I to je důvod, proč jsou vhodné k celodennímu použití nejen na pláži, na zahradě, ve městě, ve škole, na pracovišti a na doma. Jsou úžasné i do společnosti jako jedinečný vkusný doplněk mnoha módních trendů. Výtečně se hodí nejen k současnému modernímu stylu, ale fantasticky ladí i s prvky afro, etno, hippies, emo, gothic a antiky.

FARAON SANDALS na noze nedřou, netlačí, nepálí, neškrtí, nohy se v nich nepotí, ani nezapáchají. Budete-li své sandály dobře ošetřovat, budou vám sloužit dlouhá léta.Nebyly nalezeny žádné záznamy.
Košík je prázdný.
Jméno
Heslo
Budai
Cena: 230 Kč
Budai
Cena: 230 Kč
Budai
Cena: 230 Kč
Budai
Cena: 230 Kč
Buddha - dřevořezba
Cena: 4 250 Kč
Bunda z akrylu podšitá fleecem
Cena: 645 Kč
Bunda z akrylu podšitá fleecem
Cena: 645 Kč
Čajová miska 10cm - ptáčci
Cena: 51 Kč
Copyright © 2018 Tibet v Brně, www.tibetvbrne.cz - Obchod s etnickým zbožím, uměleckými předměty, suvenýry, orientální zboží z Asie.
Technické řešení a webdesign EDATA.